Uvažovali ste niekedy nad tým, čo sa stane, keď sa Vám rozbije telefón? Alebo Vám ho niekto ukradne a vy stratíte všetko, čo ste v ňom mali uložené vrátane kontaktov? Riešili ste niekedy na firme možnosť inovovať svoju komunikáciu cez pevné linky? Máte skúsenosti s tvorbou a implementáciou svojej web stránky na webe? Hovorí Vám niečo záloha firemných dát na bezpečné úložisko? Používate vo firme informačný systém a nezdá sa Vám už komfortný? Chceli by ste pracovať so svojimi dátami kdekoľvek bez potreby prenášať notebook? A čo monitoring firemných vozidiel?

Toto je len zlomok otázok s ktorými sa naši zákazníci veľmi často stretávajú a len málokedy sú schopní si na ne okamžite odpovedať. Trh s telekomunikačnými a IT službami sa tak rýchlo mení, že len odborníci v tejto problematike sú schopní sledovať neustále zmeny a inovácie. A po sledovaní sú schopní ich vyhodnocovať a „prekladať“ do reči bežných smrteľníkov.

Našim poslaním je prinášať do Vášho sveta telekomunikačných a IT služieb poriadok v ohľade na využívané služby, ale taktiež sme si dali za úlohu zjednodušovať Váš život s týmito službami. Preto sme radi, keď zákazník ocení prístup a odbornosť v ponúkaných riešeniach, akými sú napr. záloha a synchronizácia Vašich dát v telefóne, záloha a synchronizácia pracovných dát a ich použitie na akomkoľvek mieste na svete s prístupom do internetu. Taktiež sme nesmierne hrdí na to, že sme schopní inovovať Vaše riešenia s pevnými linkami, internetmi resp. až informačnými systémami na Vašich firmách.

Neváhajte sa nás opýtať na čokoľvek, čo Vás s využívaním týchto služieb napadne, pretože naše dennodenné skúsenosti Vám otvárajú okno do poznania využívať tieto služby čo najefektívnejšie. A popri vstupnou analýzou ľahko dokázateľných úsporách na Vašich telekomunikačných a IT službách sme pripravení pre Vás zabezpečiť maximálnu starostlivosť o tieto služby s ohľadom na pravidelné prínosy v podobe inovatívnych riešení individuálne ušitých pre Vaše potreby.

Preto nezabudnite, to čo sa pre Vás môže zdať ako neriešiteľný problém, môže byť pre nás malina, ktorú Vám veľmi radi pripravíme a zrealizujeme. www.hexeco.sk

Marek Hamran
konateľ spoločnosti HEXECO s.r.o.